неділя, 28 серпня 2016 р.

 Вишита колоссям і кетягами калини, оспівана солов’їним щебетом земля святкувала Незалежність України. Урочистості відбулись і в нашому рідному селі Надрічному

 Святкування розпочалося спільним молебнем за Україну біля  каплички  матері Божої.

З вітальним словом до присутніх звернувся  сільський голова Володимир Баран який щиро привітав всіх з Днем Незалежності України та наголосив, що День Незалежності  набуває особливого змісту. Свято Дня народження нашої держави перетворилося на символ нескореності та єднання українського народу.

Учні школи порадували присутніх святковим концертом у їхньому виконанні прозвучали пісні «Квітуча Україна»,» Молитва за Україну», «Над землею тумани» та ін.

Святковий концерт відбувся і біля адмінбудинку села .Ведучі Володимир Ванца,та Роксолана Недільська привітали всіх жителів села з цим величним святом. У виконанні  жіночого ансамблю прозвучали пісні «Над землею тумани»,»Матері»,»Черешенька»,» У вишневому саду». Солісти Василина Павлів, Роксолана Недільська ,Ірина Савчук , Михайло Піх, Богдан Баран виконали для глядачів пісні :»Молитва за Україну»,»Щоб хотілося й моглося», «Україні», «Співаночки»,»Дідусів заповіт»,»Небесна сотня України»,» З'єднаймося у вірі українці». . Щирими оплесками  зустрічали глядачі наймолодших учасників свята, вихованців дитячого садочка «Малятко «.Юні артисти підготували свою концертну програму : пісні , танці, декламування віршів.Немає коментарів:

Дописати коментар