субота, 1 серпня 2015 р.

   


   Тільки для Вас маю жити, –

для Вас цілим серцем і душею працювати,

для Вас усе посвятити, – ба, навіть за Вас,

  як цього треба буде,  

 й життя своє віддати.

                                              Андрей  Шептицький                                                                                                                                                                                                                                                                  


26 липня  у клубі села Надрічне відбувся вечір духовності "Апостол єдності"  присвячений 150-ій річниці від дня  народження Митрополита Андрея Шептицького. Захід організували працівники бібліотеки та клубу .

Цікаві факти з біографії Андрея Шептицького донесли до глядачів  ведучі вечора Раксолана Недільська та Андрій Маланчук.Проникливою ліричною піснею радував присутніх  дитячий ансамбль у складі : Наталі  і Людмили Болюх,Марії Мищишин ,Ірини Підлужної , Маряни Кирпенко ,Христини Мнєшик ,Ірини Савчук.  ( керівник Б. Баран) У їхньому виконанні прозвучали пісні  : "Віра,віра,віра" ,"Усього потроху",  " Пісня серця" ,"Боже дякую тобі" , "Марія" , "Дивіться у небо частіше" ,"Острівець любові" ,"Пісня на добро" ," Моя молитва".

Поєзію  до глядачів донесли Христина Мищишин та Марія Мищишин , були прочитаті вірші :"Собор душі", "Наверніться ви до Бога"," В молитвах і постах ростив ти силу духа"," Отче всесильний".

До уваги глядачів була представлена викладка літератури   

«Ніби та піщинка в мушлі, що обростає перламутром і врешті стає перлиною, так і постать Митрополита Шептицького, огорнута добрими ділами, стала перлиною нашого народу. Митрополит Андрей жив у час між двох світових війн, коли Україна перебувала в стані руїни. Ми, на превеликий жаль, живемо теж у стані війни. Так, сьогодні наша держава - в небезпеці, а українці – в неспокої.Утім, попереду - здійснення одного з пророцтв Митрополита Андрея про Україну:«Україна увільниться зі свого упадку та стане державою могутньою, з'єднаною, величавою, яка буде дорівнювати другим високо розвинутим державам».Немає коментарів:

Дописати коментар